Bir Deli Rüzgar 2. Bölüm izle tek parça 22 Eylül 2018

Bir Deli Rüzgar dizisinin ilk bölümü 15 Eylül 2018 tarihinde FOX TV ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Bir Deli Rüzgar ilk bölümü diziyi izleyenlerden tam not aldı.

Hatice Aslan‘ın da oynadığı yerli dizinin ilk bölümünde Gökçe  isimli kızın ünlü olmak için çabasını konu alıyor. Tanıştığı bir adam  arkadaşının  Prodüktör olduğunu söylemesiyle birlikte Gökçe umudunun peşine düşüyor.

Müzisyen olmak isteyen Gökçe, meşhur olma adına atacağı ilk adımı heyecanla beklerken kendisini bekleyen tehlikenin farkında olmadan niyeti kendisinden faydalanmak isteyen adamla gece kulübüne giderek sözde yapımcı olan Mert adında kişiyi bekliyor ve Mert’in gelmeyeceğini öğrenen Gökçe gideceğini söylemesiyle birlikte kötü niyetli adam Gökçe ile birlikte arabayla Mert’e gitmek için yola çıkıyor.

Yol kenarında arabayı durduktan sonra Gökçe‘yi rahatsız etmeye başlayan kötü adama Gökçe’nin tepki göstermesiyle birlikte kızın yüzüne vurarak kendisini yol kenarına atıyor.

Bir Deli Rüzgar 2. Bölümünde neler olacak?

Bölümde izleyiciden tam not alan dizinin ikinci bölümünde heyecan tam gaz sürecek. Sokakta müzik yapmaya başlayan Gökçe’nin sesi bir mekanı olan adamı etkiliyor ve Gökçe ikinci bölümde bir mekanda sahne almaya başlıyor.

Bir Deli Rüzgar dizisinin 2. Bölümü Fox TV de yayınlandıktan sonra kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler sitemizden FULL HD tek part olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Filme Ait Diğer Bilgiler

Bir Deli Rüzgar 2. Bölüm izle tek parça 22 Eylül 2018

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.