Çukur 35. Bölüm izle tek parça 24 Eylül 2018

Çukur dizisi 34. Bölümüyle yeni sezona merhaba diyerek izleyicilerinin karşısına çıktı. Necip Memili‘inin Cumali karekteriyle diziye dahil olduğu 34. Bölüm büyük beğeni aldı.

Çukur 34. Bölümde ne oldu?

Çukur‘a hakim olan Çeto ve adamları mahallileri baskı ve tehditlerle yıldırırken Çeto’nun adamlarına her gün saldırılar ve ölümleri Çeto’yu çileden çıkarttı.

Çeto’nun adamlarının öldürülmelerinin arkasında kim olduğu merak edilirken adamları öldüren kişinin yaşadığı yere yaklaşan ve kendisini yakalamaya çalışanlar bir türlü kendisiyle baş edemiyor.

Bunun üzerine Çeto‘nun adamları Meryem’in bebeğini kaçırarak kendisinden adamlarını öldüren kişinin veya kişilerin yaşadığı yere gidip onları öldürmesini ister.

Meryem eğer bunu yapmazsa bebeğini bir daha asla görmeme tehdidiyle kötü adamlarla arabayla kişinin yaşadığı eve yakın bir yere inerek apartmana girdikten son Yamaç ile karşılaşır.

Yamaç silahı Meryem den alarak kişinin yaşadığı eve girip her yere baktıktan sonra çekmecede abisinin ve kendisinin yan yana çektikleri fotoğrafı bulur ve Çeto’nun adamlarını teker teker indiren kişinin abisi olan Cumali  olduğunu anlar.

Bunun üzerine Çeto’nun evine giden Yamaç, bebeğe karşı kendisini almalarını ister ancak ciddi şekilde işkence görür.

Çukur dizisinin 35. Bölümü yayınlandıktan sonra sitemizden FULL HD tek parça olarak sitemizden izleyebilirsiniz.

Filme Ait Diğer Bilgiler

Çukur 35. Bölüm izle tek parça 24 Eylül 2018

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.