Orta Direk Şaban FULL HD Tek Parça İzle

Kemal Sunal‘ın en çok izlenen filmlerinden biri olan Orta Direk Şaban filminin vizyona girdiği tarihin üzerinden uzun yıllar geçmesine rağmen hala çok izlenen Yeşilçam filmlerin başında geliyor.

Bir mahallede yaşayan Şaban komşusu olan Bahar‘a aşıktır. Yetenekli mi yetenekli Erkana aşık olan Bahar aynı zamanda bir kazada gelinini ve oğlunu kaybeden miyarder iş adamı Adnan Bıçakçı‘nın öz torunudur. Ancak bu gerçeği Bahar bilmiyordur. Çünkü Adnan bey, torununun kendi hayatını kurmasını uzaktan takip etmektedir.

Dedesinin okuttuğu öğrencilerinden biri olduğunu sanan Bahar‘ın mezuniyet törenine gelen dedesi ona diplomasını vermeden önce Bahar’ın kendisinin öz torunu olduğunu ve tüm servetinin tek varisi olduğunu söyler.

Bu sırada Şaban, Bahara olan aşkını ispatlamak için Erkan’ın yaptıklarını yapmak ister ve başına bir çok komik olaylar gelir. Şaban, Erkan’la yarışmak için Adnan beyin evine silahla gider ve korumalar tarafından tartaklanarak silahı elinden alınır.

Daha kargaşa yaşanırken fidye için evi basan kötü adamlar Baharı kaçırır ve o sırada kareteci, atlet ve daha bir çok şampiyonluğu bulunan Erkan’ın ne kadar korkak olduğu ortaya çıkar.

Baharı kurtarmak isteyen Şaban ve Adnan bey adamların peşine düşer ve girdikleri evi bulurlar. Bu sırada Şaban eve girmek için uzun bir direk bulur ve onla atlayarak eve dalar.

Evde kızı kurtarmak için kötü adamlarla dövüşen Şaban adamları döverken eve giren Erkan, Baharı sırtlayıp dışarı çıkarır. Baharın kendisinin kurtardığını söyleyen Erkan’ın foyası bakın nasıl ortaya çıkıyor. Devamı için filmi seyredebilirsiniz.

Filme Ait Diğer Bilgiler

Orta Direk Şaban FULL HD  Tek Parça İzle

Filme Ait Konu Başlıkları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.