Sonsuza Dek 13. Bölüm izle tek parça

Türkiye’de dublajlı hali beğenilerek izlenen Kore yapımı dizilerden biri olan Sonsuza Dek’in 13. Bölümünü Kanal 7’de izledikten sonra sitemiz FULL HD tek parça olarak izleyebilirsiniz.

Kore dizisi Sonsuza Dek‘in 13. Bölümünde Saraya çağrılan ve Kral Lee’yi sihirli tılsımlarla iyileştirilme görevi verilen Yeon Woo’ya komplo kurularak tutuklatılır.

Sonsuza Dek 12. Bölüm izle

Şaman bir kadın olarak saraya gelen ve eski aşkı Kral Lee‘yi biraz da olsa iyileştiren Woo’nun Lee ile ilişkisi olduğunu düşünen sarayın baş danışmanı, Kral Lee’nin Kraliçe ile yakınlaştığı esnada fenalaşıp tekrar yatağa düşmesini Woo’nun suçu olduğunu savunur.

Kral Lee’nin yönetim biçimini beğenmeyen saraydaki bakanlar ve Kraliçe’nin babası olan sarayın başdanışmanı, Kral’a kötü tılsımlar göndererek hasta olmasına sebep olduğunu savundukları Yeon Woo’yu tutuklatırlar.

Sorguya çekilen Woo’nun suçsuz olduğunu bilen başdanışman bunu Kral Lee’ye karşı kullanmak için Yeon Woo’ya bir teklifte bulunur.

Kraliçe’nin babası olan başdanışman, Woo’ya sunduğu teklifte Kral ile ilişkisi olduğunu kabul ederse kendisini işkence yapılmayacağını söyler.

Filme Ait Diğer Bilgiler

Sonsuza Dek 13. Bölüm izle tek parça

Yorumlar

  1. Aslıhan dedi ki:

    15. bölüm yerine 13. çıkıyor