Yasak Elma 12. Bölüm sezon finali izle tek parça

Yasak Elma dizisi, Fox TV ekranlarında ilk bölümü yayımlandıktan sonra izleyicisinden tam not alarak 12. Bölümü yani sezon finali bölümüne kadar her bölümü beğenilerek izlendi.

Bu yılki en başarılı dizi yapımlarından biri olan Yasak Elma’nın  sezon finalinde Ender ve Yıldız’ın çekişmesine sahne oldu.

Yasak Elma sezon finali özeti

Ender hanım kendi eşine tuzak kurmak için para verip kendi eşini yoldan çıkartmasını istediği Yıldız’ın ihanetini hala unutmamıştır.

Ender’in eski eşiyle evlenen Yıldız, Ender’in eve tekrar gelip kendisine patronluk taslamasından çok rahatsızdır.

Öte yandan Yıldız’a her fırsatta saldıran Ender hanımın eline çok büyük bir koz geçerken Yıldız ise Ender’i herkesin içinde rezil etmek istemektedir.

Yasak Elma’nın başrol oyuncularındam biri olan Talat Bulut‘un sette çalışan kızlardan birine tacizde bulunduğu iddialarıyla bir anda olay olan söz konusu dizinin yeni sezonda devam edip etmeyeceği henüz belli değil.

Eylül ayında açılacak olan dizi sezonuyla birlikte TV ekranlarında bir çok yeni dizininde yarışa katılacağı Yasak Elma dizisininde umarız 12. Bölümü son bölümü olmaz ve yeni bölümleriyle tekrar izleyecisiyle buluşur.

Filme Ait Diğer Bilgiler

Yasak Elma 12. Bölüm sezon finali izle tek parça

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.